Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Sözleşmesi

"https://yurtrehberi.com.tr"; üye kullanıcılarının " https://yurtrehberi.com.tr" ile iletişimde kullanılmak üzere verdikleri bilgileri başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur. Gizlilik politikası çerçevesinde " https://yurtrehberi.com.tr" üye kullanıcıların kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir. Gizlilik politikası kapsamında aşağıda belirlenen ilkelere uyulmaktadır.


1) Üye kullanıcıya ait kişisel bilgiler sadece " https://yurtrehberi.com.tr" çalışanları tarafından görülebilir. 


2) Üye kullanıcıya ait e-posta " https://yurtrehberi.com.tr" ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması için kullanılır. " https://yurtrehberi.com.tr", "Üye kullanıcılarına bilgilendirme amaçlı mail gönderimleri yapabilir. Üçüncü şahıslara üye e-postaları hiçbir gerekçe ile verilmez.


3) Sitede yayınlanan ve yayınlanmayan bilgiler bilgi gönderme formlarında belirtilmiştir. Yayınlanmayacak kişisel bilgiler " https://yurtrehberi.com.tr" ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması haricinde yayınlanmaz üçüncü şahıslar ve/veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.


Bu ilkeler ile " https://yurtrehberi.com.tr" üye kullanıcıların " https://yurtrehberi.com.tr'de yer alan hizmetlerden güven ile faydalanmaları tarafımızca sağlanmaktadır. Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.